A magyarországi HR szolgáltatások piacvezető cégei közé tartozó Prohumán 2004 Kft. saját csapatába keres munkavállalót kecskeméti munkavégzési hellyel az alábbi pozícióba:

Projektvezető (Kecskemét)

Főbb feladatok, munkák:

  • Toborzási, kiválasztási feladatokban részvétel (hirdetési lehetőségek felkutatása, kezelése, jelentkezők előszűrése, interjúztatása, tesztek íratása)
  • Munkaügyi adminisztráció (munkavállalók be- és kiléptetése, szerződéskötés, munkaviszony megszűnésével kapcsolatos adminisztráció stb.)
  • A kölcsönzött munkavállalók felmerülő munkaügyi, bérszámfejtéssel kapcsolatos kérdéseinek, problémáinak egyeztetése, kezelése
  • Étkezési jegyek, bérjegyzékek, egyéb utalványok munkavállalók számára történő kiosztása
  • Elszámolások, riportok készítése
  • Projektek önálló kezelése
  • Nyilvántartások, jelenléti ívek kezelése, feldolgozása
  • Ügyfelekkel, munkavállalókkal történő rendszeres kapcsolattartás személyesen, telefonon, e-mailen egyaránt

Az álláshoz tarozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Felhasználói számítógépes ismeret
  • B kategóriás jogosítvány
  • Ügyfélorientált gondolkodás
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Magabiztos, határozott személyiség
  • Terhelhetőség, rugalmasság
  • Precizitás, pontosság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Szakirányú végzettség
  • HR szolgáltató szektorban szerzett tapasztalat
  • Nexon bérprogram felhasználói szintű ismerete
  • Saját gépjármű
  • Angol és/vagy német nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség egy nemzetközi hátterű piacvezető cégnél
  • Folyamatos, hosszú távú munkalehetőség
  • Rugalmas munkaidő-beosztás
  • Lendületes csapat, jó hangulat
  • Folyamatos képzések

Az állásra pályakezdők és 1-3 év releváns tapasztalattal rendelkező jelöltek pályázatát is várjuk. A sikeres pályázó betanítási programban vesz részt, hogy a munkavégzéshez szükséges ismereteket mielőbb elsajátíthassa.