Személyzeti tanácsadó irodánk 1997 óta vezető szerepet tölt be a hazai piacon komplex HR szolgáltatások területén. Multinacionális és magyar nagyvállalati ügyfeleinknél 2013-ban több mint 8.000 főnek biztosítottunk munkalehetőséget munkaerő-kölcsönzés keretében, megközelítőleg 3.000 diákot ismertetettünk meg a munka világával, majdnem 400 főt helyeztünk el Partnereink állományában, illetve több mint 14.000 fő bérszámfejtését végeztük el és közel 6.000 fő béren kívüli juttatásait kezeltük. csapatunk bővítése céljából a kelet-magyarországi területre keressük új kollégánkat:

Regionális toborzási vezető (Közép- és Kelet-Magyarország)

Főbb feladatok, munkák:

  • Toborzási csapat közvetlen szakmai irányítása
  • A toborzási folyamatban részt vevő kollégákkal való napi szintű kapcsolattartás és folyamatkoordináció
  • Területi kapcsolatok megerősítése és bővítése (társszervezetekkel és partnerekkel való együttműködés)
  • Alternatív toborzási folyamatok egységes irányítása
  • Regionális toborzási - és akciótervek elkészítése, megvalósítási menedzselése, annak kivitelezésében való teljes körű részvétel
  • Külső helyszíni megjelenések, kitelepülések, tájékoztatók szervezése
  • Managementtel való szoros együttműködés

Az álláshoz tarozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség (szakirányú felsőfokú végzettség előny)
  • A terület iránti szakmai elhivatottság
  • Talpraesett, proaktív személyiség
  • Rendszerben való gondolkodás képessége
  • Változatosságra és komplex feladatokra való igény
  • Vezetői készségek megléte

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Azonnali munkakezdés

    Amit kínálunk:

    • Nemzetközi vállalati háttérrel rendelkezünk
    • Az ország első számú HR szolgáltató cégének támogatását élvezheti
    • Komplex, szakmai kihívásokkal teli munkakört biztosítunk
    • Támogatjuk a kreatív munkavégzést, nyitottak vagyunk az ötleteire
    • Rugalmas munkaidő
    • Szakmai tréningek és egyéb oktatások
    • Versenyképes, egyedileg alakítható juttatási csomag

    Fényképpel ellátott részletes szakmai életrajzát a [email protected] címre várjuk bérigénye megjelölésével.