A Prohuman 2004 Kft. dinamikusan fejlődő szombathelyi csapatának erősítéséhez keres új munkatársat az alábbi pozícióba:

Ügyfélszolgálati, irodai munkatárs

Főbb feladatok, munkák:

  • Személyes, telefonos és e-mailes kapcsolattartás a jelentkezőkkel, munkavállalókkal, diákokkal, felnőttekkel
  • Próbamunkákon való részvétel, tesztek javítása
  • Szolgáltatási színvonal emelése, ügyfél elégedettség növelése
  • Napi adminisztrációs feladatok ellátása
  • Az ügyfelek tájékoztatása, kérdéseik megválaszolása alapvető munkaügyi kérdésekben
  • Az iroda rendjének fenntartása
  • BackOffice feladatok, iktatás, postázás, nyilvántartások, megrendelések kezelése
  • Vezetői és megrendelői riportokhoz adatszolgáltatás teljesítése
  • On-site jelenlét biztosítása
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség (előny: HR, munkaügy, bérszámfejtés, TB)
  • Minimum 3 év ügyfélszolgálat, ügyfélkapcsolat területén szerzett tapasztalat
  • Önálló munkavégzés képessége, rendszerszemlélet
  • Talpraesettség, empátia, jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Ügyfél és munkavállaló központú szolgáltatói szemlélet
  • Kedvesség, emberközpontúság, kiváló problémamegoldó képesség
  • Saját gépjármű használata a munka végzéséhez
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Munkaügyi, munkajogi ismeretek
Amit kínálunk:
  • Stabil háttérrel rendelkező piacvezető vállalat
  • Versenyképes jövedelem
  • Dinamikus, fiatalos csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség, fejlődési és karrier lehetőség
  • Azonnali munkakezdés
Állás, munka területe(i):
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Személyes ügyfélszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat
Munkavégzés helye:

9700 Szombathely

Jelentkezés, fényképes magyar nyelvű önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével a [email protected] e-mail címen keresztül, tárgy mezőben az Ügyfélszolgálati munkatárs - Szombathely hivatkozás feltűntetésével