A magyarországi HR szolgáltatások piacvezető cégei közé tartozó Prohumán 2004 Kft. saját csapatába keres munkavállalót az alábbi pozícióba:

Supervisor

Feladatok:

  • Partnercégeink telephelyein napi/heti szintű állománykezelés
  • Munkavállalókkal napi szintű kapcsolattartás
  • Bérszámfejtés előkészítése
  • Munkaruha ügyintézés
  • Projektvezető munkájának támogatása
  • Cafeteria ügyintézés
  • Dokumentum kezelés, adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Legalább középfokú iskolai végzettség
  • Legalább 1 év munkaügyi területen szerzett tapasztalat vagy végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Strukturált, logikus gondolkodásmód, rendszerszemlélet
  • Priorizálási képesség
  • Precizitás
  • Önálló munkavégzés
  • Proaktív hozzáállás
  • Kiváló MS Office tudás (Excel, Word)

Előnyök:

  • Nexon program ismerete
  • On-site munkakörben szerzett tapasztalat
  • Saját autó

Juttatások:

  • Versenyképes bérezés+bónusz+cafeteria
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Tapasztalat szerzés több területen
Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével, valamint a betöltendő pozíció feltüntetésével e-mail-ben: [email protected]