A magyarországi HR szolgáltatások piacvezető cégei közé tartozó Prohumán 2004 Kft. saját csapatába keres munkatársat az alábbi pozícióba

HR projekt koordinátor

Feladatok:

  • Munkaerő-kölcsönzési projektekben munkaügyi és toborzási feladatok ellátása
  • Egyszerűsített foglalkoztatás szabályainak betartása, használata
  • Munkavállalókkal napi szintű kapcsolattartás
  • Bérszámfejtés előkészítése, jelenléti ívek ellenőrzése
  • Operatív vezető munkájának támogatása
  • Dokumentum kezelés, adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Legalább középfokú iskolai végzettség
  • Legalább 1 év munkaügyi területen szerzett és/vagy koordinátori tapasztalat
  • Magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeret (Windows, Office)
  • Strukturált, logikus gondolkodásmód, rendszerszemlélet
  • Precizitás, önálló munkavégzés
  • Felelősségvállalás, lelkiismeretesség
  • Proaktív hozzáállás, kreatív ötletek kidolgozása
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség

Előnyök:

  • Nexon program ismerete
  • Egyszerűsített foglalkoztatás ismerete

Juttatások:

  • Versenyképes bérezés
  • Követhető bónuszrendszer
  • Cafeteria juttatás
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatalos csapat
  • Stabil háttérrel rendelkező vállalat
  • Munkaidő: hétfőtől-péntekig 8 órában
Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével, valamint a betöltendő pozíció feltüntetésével e-mail-ben: [email protected]