Mezőgazdasági és élelmiszergyártó multinacionális partnercégünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

HR Business Partner

Feladatok:

  • Toborzási projektek teljes körű koordinálása
  • Hirdetések feladása, munkaerő közvetítővel való egyeztetés; interjúztatás, jelöltek kiértesítése, ajánlat küldése
  • Új munkatársak felvételének előkészítése és beléptetése
  • Munkaszerződések és módosítások elkészítése, aláíratása
  • Teljes körű személyügyi adminisztráció, dokumentáció kezelése
  • A vállalati rendezvényeinek és a vállalati CSR tevékenység koordinációja

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Toborzási területen szerzett tapasztalat
  • Aktív, középfokú angol nyelvismeret
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Kiemelkedő kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
  • Pro-aktivitás, jó problémamegoldó készség

Előnyök:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség

Juttatások:

  • Kiemelkedő juttatási csomag
  • Azonnali kezdés, határozatlan idejű szerződés
  • Kellemes, barátságos munkakörnyezet
  • Tanulási és fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével, valamint a betöltendő pozíció feltüntetésével e-mail-ben: [email protected]