A magyarországi HR szolgáltatások piacvezető cégei közé tartozó Prohumán 2004 Kft. saját csapatába keres munkavállalót az alábbi pozícióba:

Bérszámfejtő

Feladatok:

  • Meghatározott szervezeti egységek teljes körű bérszámfejtése;
  • Munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos bérügyintézés;
  • Kilépő papírok elkészítése;
  • Munkáltatói és egyéb igazolások kiállítása;
  • Bérügyi nyilvántartások vezetése;
  • Munkavállalók kérdéseinek megválaszolása;
  • Riportok, adatszolgáltatások elkészítése

Elvárások:

  • Bérügyi szakelőadó végzettség
  • Vonatkozó törvényi előírások naprakész ismerete
  • Társadalombiztosítási szakelőadó végzettség

Előnyök:

  • Teljes körű TB ügyintézésben (kifizetőhelyi) szerzett jártasság
  • Nexon bérprogram ismerete

Juttatások:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Stabil háttér
  • Támogató csapat
  • Szakmai képzések
Munkavégzés helye:

  • Miskolc

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével, valamint a betöltendő pozíció feltüntetésével e-mail-ben: [email protected]