Több éves tapasztalattal rendelkezel HR generalista területen és otthon érzed magad a munkaügyi kérdésekben? Tárgyalási szinten beszélsz angolul? Multiancionális megbízó vállalatunk Békés megyei munkavégzéssel keresi leendő munkatársát az alábbi pozícióba:

HR specialista

Munkavégzés helye:Békés Megye

Feladatok:

  • Kiválasztási folyamat teljes körű irányítása
  • Új munkatársak implementálása
  • Tehetséggondozási és teljesítmény menedzselési folyamatok támogatása
  • Tréning és folyamatfejlesztés
  • Egyéni és kollektív munkaügyi kérdések támogatása
  • Bérszámfejtés előkészítése, havi zárással kapcsolatos feladatok
  • Riportálás és egyéb dokumentációs feladatok

Elvárások:

  • Főiskolai végzettség (HR)
  • Minimum 2 év HR generalista tapasztalat multinacionális gyártó környezetben
  • Naprakész munkajogi ismeretek
  • Tárgyalási szintű aktív angol nyelvtudás
  • PC felhasználói ismeretek (MS Office, Outlook, Word, Excel

Előny:

  • Egyéb végzettség (pénzügy, pszichológia, andragógia stb.)
  • Tapasztalat jogi területen, munkaügyi kérdésekben, szakszervezeti területen
  • Nexon ismeret

Személyes kompetenciák:

  • Jó kommunikációs készség angol és magyar nyelven
  • Pénzügyi beállítottság
  • Strukturált és pontos munkavégzés
  • Vezetői kompetenciák
  • Proaktív, kitartó, önálló és kooperatív személyiség
  • Fejlesztői szemlélet
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Multitasking képesség

Amit megbízónk nyújt:

  • Modern multinacionális környezet
  • Versenyképes fizetés
  • Fejlődési lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a [email protected] e-mail címre!

közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.