Érdekel a toborzás-kiválasztás? Könnyen alakítasz ki kapcsolatot másokkal? Szeretnél egy sikeres magyar vállalkozás tagja lenni? Új munkatársunkat keressük Ózdra! Kamatoztasd nálunk eddig megszerzett tudásod, és szerezz további értékes tapasztalatokat!

Projektvezető

Munkavégzés helye: Ózd

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Munkaerő kölcsönzési projektek önálló vezetése,
  • Fizikai és szellemi munkaerő toborzása, kiválasztása,
  • Munkaszerződések elkészítése és megkötése,
  • Állomány kezelése, munkavállalók ki – és beléptetésének komplex intézése,
  • Bérszámfejtéshez szükséges adatok összegyűjtése és továbbítása a munkaügyi osztály részére (munkaidőnyilvántartás kezelése, jelenléti ívek feldolgozása stb.),
  • Cafeteria kezelése,
  • Számlázás előkészítése,
  • Folyamatos kapcsolattartás a partnerekkel,
  • Munkavállalókkal történő napi szintű kapcsolattartás,
  • Folyamatos adatszolgáltatás, riportálás a központ felé, adatszolgáltatás a partner felé, statisztikák készítése (létszám, szabadság, betegség, fluktuáció, stb.)

Jelentkezővel szembeni elvárások:

  • Felsőfokú végzettség, átfogó munkaügyi ismeretek,
  • HR és/vagy munkaügyi területen, munkaerő-kölcsönzésben szerzett tapasztalat,
  • Toborzásban megszerzett tapasztalat,
  • "B" kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat,
  • Kiváló kommunikációs képesség, stressztűrő-és problémamegoldó képesség, magabiztos, határozott személyiség,
  • Precíz, pontos munkavégzés.

Amit nyújtani tudunk:

  • Hosszú távú munka- és fejlődési lehetőség,
  • Versenyképes alapfizetés,
  • Cafeteria elemek és bónusz juttatás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet és megfelelsz az elvárásoknak, kérjük, küld el önéletrajzodat a pozíció megjelölésével [email protected] e-mail címre!

közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.