Könnyen alakítasz ki kapcsolatot másokkal? Szeretnél egy sikeres magyar vállalkozás tagja lenni? Új munkatársainkat keressük budapesti központunkba! Ha még csak most ismerkedsz a HR területtel és szeretnél tapasztalatot szerezni, akkor nálunk a helyed!

Diákok és pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Telefonos toborzó
(részmunkaidő)

Munkavégzés helye: Budapest

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Kimenő hívások indítása adatbázis rendszerből, potenciális jelöltek felkutatása különböző típusú állásokra
  • Megfelelő jelöltek továbbítása az illetékes kollégák számára,
  • Beérkezett önéletrajzok feldolgozása, előszűrése, rendszerben való iktatása
  • Bejövő telefonhívások fogadása, jelöltek tájékoztatása a nyitott pozícióinkról
  • Közreműködés csoportos tájékoztatók megszervezésében
  • Toborzási heti jelentések elkészítése, napi adminisztrációs feladatok ellátása

Jelentkezővel szembeni elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Előny Call Centerben, Toborzásban szerzett tapasztalat
  • Két műszakos munkarend vállalása6 órában (8-14, 14-18 óráig)
  • Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő és szervezőkészség,
  • Önállóság, határozottság, rugalmasság,
  • Monotóniatűrés,
  • Számítástechnikai ismeretek (Excel)

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munka- és fejlődési lehetőség,
  • Alapfizetésen felül cafeteria elemek és bónuszjuttatás
  • Fiatal, pörgős csapat

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet és megfelelsz az elvárásoknak, kérjük, küld el önéletrajzodat a pozíció megjelölésével [email protected] e-mail címre!

    közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

    adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.