A Work Force Kft., amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég, saját csapatábabővítés miatt keres

Utazó Toborzó
kollégát.

Ha érdekel a toborzás-kiválasztás, szeretsz emberekkel beszélni, szeretsz prezentálni és jó kommunikációs képességgel rendelkezel, akkor jelentkezz és légy Te is a Work Force munkatársa

Munkavégzés helye: Budapest/Tatabánya/Békéscsaba/Miskolc/Kecskemét/Nyíregyháza

Főbb feladatok, munkák:

  • Fizikai munkaerő toborzás,
  • Toborzási csatornák folyamatos működtetése,
  • Inerjúk szervezése, interjúztatás, tesztiratás, megfelelő jelöltek kiválasztása,
  • Csoportos tájékoztatók szervezése, megtartása
  • Szórólapozás, plakátozás
  • Kapcsolattartás a Munkaügyi központtal, egyéb civil szervezetekkel, képző intézményekkel, polgármesteri hivatallal, családsegítőkkel
  • Toborzási heti jelentés készítése.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő és szervezőkészség
  • Önállóság, határozottság, rugalmasság
  • Felsőfokú végzettség és toborzási területen szerzett tapasztalat előnyt jelent;
  • "B" kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat
  • Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek

    Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapfizetés;
  • Cafeteria elemek
  • Jó hanglatú csapat
  • Hosszú távú munka és fejlődési lehetőség.

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet és úgy érzed, megfelelsz az elvárásoknak, küldj nekünk egy fényképes szakmai önéletrajzot a pozíció megjelölésével [email protected] e-mail címre!